MASTER Panelvan

Güvenilir ve ekonomik

Renault MASTER Panelvan

Renault MASTER Panelvan, önden çekişli ve arkadan itişli (tek veya çift arka teker) versiyonlarıyla, tüm beklentilerinizi karşılıyor. 3 Farklı yükleme yüksekliği, 4 farklı yükleme uzunluğu ve 2 farklı azami yüklü ağırlık ile komple bir ürün gamı. Yeni MASTER Panelvan , tüm zorlu görevlere hazır. Yapmanız gereken sadece, 8m³ ile 17m³ arasındaki Renault MASTER Panelvanınızı seçmek.

Renault MASTER Panelvan - Model sayfası ana görsel
Renault MASTER Panelvan - Mobil ofis

Mobil ofis

MASTER’ın ferah ve konforlu kabininde profesyonellik ön plana çıkıyor: Optimum görüş alanı, ayarlanabilir sürüş pozisyonu, ergonomik kumandalar, çok sayıda ve kolay erişilebilir saklama gözü ile MASTER tam anlamıyla bir mobil ofis. Yolcu koltuğunda bulunan döner masa bilgisayarınız ve dosyalarınız için alan sağlıyor. Öte yandan ön panel üzerindeki fatura-irsaliye taşıyıcı pratik bir çözüm sunuyor.

Renault MASTER Panelvan - Twin turbo

Twin turbo

Yeni Energy dCi 165 motor seçeneğiyle üstün performans ve yakıt tasarrufu.

Stop & Start ve ESM (Energy Smart Management – yavaşlarken enerji geri kazanımı) sistemleriyle bağlantılı Twin turbo teknolojisi sayesinde yakıt tüketimi performansı da sergiler.

Renault MASTER Panelvan - Twin turbo'nun avantajları

Twin turbo'nun avantajları

Dizel motorlarda, düşük devirlerde yüksek tork ve artırılmış güç teknolojisi sürüş keyfini garanti eder. Motor daima en yüksek randıman aralığında çalışır ve bu da yakıt tüketimini, Co2 salımını ve verimliliğinizi anında olumlu etkiler.

Renault MASTER Panelvan - ESP sistemi

Esp sistemi

Elektronik denge programı ESP, içerdiği 7 sensör ile aralıksız olarak aracın hareketini izleyerek, aracın güvenli şekilde istikametini korumasına yardımcı olur. Bunlara ek olarak, sistem aşağıdaki fonksiyonları içermektedir.
Yokuş Kalkış Desteği
Extended Grip (Yol Tutuş Desteği)
Römork Savrulma Önleyici
ESP sistemi, tüm MASTER ürün gamında standart olarak sunulmaktadır.

Renault MASTER Panelvan -  Hava yastıkları

Hava yastıkları

Renault MASTER standart olarak sürücü hava yastığı ve opsiyon olarak yolcu hava yastığı ile donatılmıştır. Güç limitörlü, 3 noktalı emniyet kemerleri size özel bir güvenlik için, yükseklik ayarlıdır.

Renault MASTER Panelvan - Geniş açılı geri görüş aynası

Geniş açılı geri görüş aynası

Şehir içinde ve kavşaklarda çok faydalı olan ve yolcu güneşliğinde yer alan bu kör nokta dikiz aynası, daha güvenli bir sürüşe destek oluyor.

Daha fazla bilgi

Renault MASTER Panelvan yola çıkmaya hazır

*Gösterilen Renault MASTER Panelvan modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.