HAKKIMIZDA

Renault ile Dacia otomotiv markalarının yetkili servis ve yetkili satıcısı olan GÜVEN ALTAN MOTORLU ARAÇLAR TİC. LTD.ŞTİ.
İSTANBUL Maltepe’de hizmet vermektedir.

Otomotiv sektörüne 1975 yılında adım atan şirketimiz, yılların katmış olduğu tecrübe ile 1985 yılında itibaren Renault Mais Yetkili Satıcılığı bünyesine katılarak başarılı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Göztepe’de başlayan Yetkili Satıcılığımızı, değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için 1993 yılında E-5 Maltepe üzerinde açmış olduğumuz Plazamız ile taçlandırdık. Toplamda 5.000m2’lik kapalı alana sahip olan Plazamızda müşterilerimizi daha iyi olanaklarda karşılamaya devam ediyoruz.

Şirketimiz yapmış olduğu yeniliklerle hedefleri doğrultusunda ilerlerken kazanmış olduğu tecrübe, bilgi ve birikimle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Değerli müşterilerimize GÜVEN ALTAN Motorlu Araçlar olarak; 0 KM ve 2.EL ARAÇ SATIŞI, ARAÇ KİRALAMA, SERVİS, SİGORTA, YEDEK PARÇA ve AKSESUAR alanlarında hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz, Renault ve Dacia markalarını temsil ederken, müşterilerimize koşulsuz “en iyi hizmeti” sunmayı hedeflemektedir.

GÜVEN ALTAN MOTORLU ARAÇLAR LTD.ŞTİ.
Şirket Künye Bilgileri