TRAFIC Passenger

Keşfet

Renault TRAFIC Passenger

Renault TRAFIC Passenger - Model sayfası ana görsel

Güvenlik

Önceliğimiz güvenli sürüş

Renault TRAFIC Passenger - Yeni nesil Esp sistemi

Yeni nesil Esp sistemi

Yeni nesil Elektronik denge programı Esp, içerdiği sensörlerle aralıksız olarak aracın hareketini izleyerek, aracın güvenli şekilde istikametini korumasına yardımcı olur. Bunlara ek olarak, sistem aşağıdaki fonksiyonları içermektedir. – Yokuş Kalkış Desteği – Extended Grip (Yol Tutuş Desteği) – Römork Savrulma Önleyici

Renault TRAFIC Passenger - Aktif güvenlik

Aktif güvenlik

Esp sistemi, tüm TRAFIC ürün gamında standart olarak sunulmaktadır. Bu sistemde bulunanlar: Yokuş kalkış desteği: Yokuşta kalkış yaparken aracın geriye doğru kaymasını önleyerek, sürücüye destek olur. Extended grip (Yol tutuş desteği): Extended Grip, zorlu yol ve zemin koşullarında çekişi arttıran bir destek sistemidir (kum, çamur, kar vb). Römork savrulma önleyici: Araca bağlanmış olan römorkun salınımlarını algılar ve yalpalamasını engeller.

Renault TRAFIC Passenger - Pasif güvenlik

Pasif güvenlik

TRAFIC’ te zengin pasif güvenlik donanımları sunulmaktadır: – Sürücü hava yastığı – Yolcu hava yastığı – Ön gergili, güç limitörlü 3 noktalı emniyet kemerleri – Güçlendirilmiş gövde

Özellikler

Üstün teknolojik özellikleriyle hedefinize bir adım daha yakın

Renault TRAFIC Passenger - Performans

Performans

Renault’ nun F1’deki uzmanlık ve tecrübesinden faydalanarak geliştirilen Trafic’in motorları, performans ve ekonomiyi bir araya getiriyor.

Renault TRAFIC Passenger - Twin turbo

Twin turbo

Stop & Start ve Electric Smart Management sistemlerini içeren Twin turbo (Çift turbo) teknolojisi, yakıt tüketimini 6,2 l / 100 km seviyesine çekilmesini sağlar. Değişken geometrili turbolu 1.6 dCi 115 bg ve 1.6 dCi Twin turbo 140 bg motorlar performans ve yakıt ekonomisi konusunda standartları yeniden belirliyor.

Renault TRAFIC Passenger - Hız sabitleyici

Hız sabitleyici

Direksiyon üzerindeki bir kumanda ile hızınızı dileğinizce sınırlayabilir veya sabitleyebilirsiniz.

Renault TRAFIC Passenger - Ön sis farları

Ön sis farları

Sisli veya yağmurlu hava koşullarında, görüş mesafenizi arttırır.

Renault TRAFIC Passenger - CD-Mp3 çalar radyo

CD-Mp3 çalar radyo

Direksiyondan kumandalı ve CD Çalar özellikli radyo, Bluetooth özelliğiyle eller serbest telefon etmenizi sağlar. Ön yüzdeki kulaklık girişi, Usb bağlantı noktaları ve Bluetooth sayesinde mobil cihazlarınızdaki müzik dosyalarınızı aracınızda oynatabilirsiniz.

Renault TRAFIC Passenger - navigasyon & multimedya sistemi

Media Nav: 7’’ dokunmatik ekranlı navigasyon & multimedya sistemi

Araç içi entegre dokunmatik navigasyon sistemi Renault Media Nav, size faydalı ve pratik fonksiyonlar sunar. Renault Media Nav ile tüm multimedya fonksiyonları elinizin altında: 7’’ dokunmatik ekran Bluetooth teknolojili radyo sayesinde eller serbest telefon Usb ve kulaklık bağlantı noktaları 2D ve 2,5D sesli navigasyon sistemi İnternet üzerinden güncellenebilen haritalar

Daha fazla bilgi

Renault TRAFIC Passenger yola çıkmaya hazır

*Gösterilen Renault TRAFIC Passenger modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.