MASTER Minibüs

Keşfet

Renault MASTER Minibüs

13+1, 16+1 ve 19+1 kişilik Renault MASTER Minibüs ve Otobüs Ürün gamı hem geniş, ferah hem de ergonomik. Şehir içinde ve uzun yolda, yolcularınızı konforlu ve güvenli şekilde taşıyor.

Renault MASTER Minibüs - Model sayfası ana görsel

Renault MASTER Minibüs: Konforlu ve güvenilir araçlar

Renault MASTER, kol dayamalı, sırtlık eğimi ayarlanabilir yolcu koltukları, otomatik kapı, otomatik basamak, perde, kabin klima ve ek ısıtma sistemi ile her yolcuya kişiselleştirilmiş bir rahatlık sunarken; ergonomik sürücü kabini, direksiyondan kumandalı USB & Bluetooth bağlantılı radyo MP3 çalar, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon ve çok sayıda kabin içi saklama gözü ile sürücünün konforunu garanti ediyor. Standart olarak sunulan ABS, ESP, Extended Grip, Yokuş Kalkış Destek Sistemi ve Şerit Takip Sistemi güven içinde yolculuk yapmanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken, Servis Minibüsü ve Okul Minibüsü versiyonları arasında tercihinizi yapmak.

Renault MASTER Minibüs - Konfor ve rahatlık

Konfor ve rahatlık

MASTER Minibüste, kol dayamalı, sırtlık eğimi ayarlanabilir yolcu koltukları, otomatik kapı, otomatik basamak, perde, kabin klima ve ek ısıtma sistemi ile her yolcuya kişiselleştirilmiş bir rahatlık sunuluyor.

Renault MASTER Minibüs - Esp sistemi

Esp sistemi

Elektronik denge programı Esp, içerdiği 7 sensörle aralıksız olarak aracın hareketini izleyerek, aracın güvenli şekilde istikametini korumasına yardımcı olur. Bunlara ek olarak, sistem aşağıdaki fonksiyonları içermektedir. Yokuş Kalkış Desteği Extended Grip (Yol Tutuş Desteği) Römork Savrulma Önleyici Esp sistemi, tüm Master ürün gamında standart olarak sunulmaktadır.

Renault MASTER Minibüs - Hava yastıkları

Hava yastıkları

Renault MASTER standart olarak sürücü hava yastığı ve opsiyon olarak yolcu hava yastığı ile donatılmıştır. Güç limitörlü, 3 noktalı emniyet kemerleri size özel bir güvenlik için, yükseklik ayarlıdır.

Daha fazla bilgi

Renault MASTER Minibüs yola çıkmaya hazır

*Gösterilen Renault MASTER Panelvan modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.