MASTER Kamyonet

Keşfet

Renault MASTER Kamyonet

Şasi kabin, çift kabin veya sac kasa. Hepsi, Renault MASTER Kamyonet ürün gamında mevcut. Üstyapılı ve üstyapısız tüm kamyonetler, Renault garantisi ile sizlerle buluşturuluyor; size sadece aracınızı seçmek kalıyor. Önden çekişli ve arkadan itişli versiyonlarıyla, tüm Renault MASTER Kamyonetler ağır yüklerle başa çıkmak üzere tasarlandı.

Renault MASTER Kamyonet - Mobil ofis

Mobil ofis

MASTER’ın ferah ve konforlu kabininde profesyonellik ön plana çıkıyor: Optimum görüş alanı, ayarlanabilir sürüş pozisyonu, ergonomik kumandalar, çok sayıda ve kolay erişilebilir saklama gözü ile MASTER tam anlamıyla bir mobil ofis.

Yolcu koltuğunda bulunan döner masa bilgisayarınız ve dosyalarınız için alan sağlıyor. Öte yandan ön panel üzerindeki fatura-irsaliye taşıyıcı pratik bir çözüm sunuyor. 

Renault MASTER Kamyonet - ESP sistemi

Esp sistemi

Elektronik denge programı ESP, içerdiği 7 sensörle aralıksız olarak aracın hareketini izleyerek, aracın güvenli şekilde istikametini korumasına yardımcı olur. Bunlara ek olarak, sistem aşağıdaki fonksiyonları içermektedir.

Yokuş Kalkış Desteği
Extended Grip (Yol Tutuş Desteği)
Römork Savrulma Önleyici

ESP sistemi, tüm Master ürün gamında standart olarak sunulmaktadır.

Renault MASTER Kamyonet - Hava yastıkları

Hava yastıkları

Renault MASTER standart olarak sürücü hava yastığı ve opsiyon olarak yolcu hava yastığı ile donatılmıştır. Güç limitörlü, 3 noktalı emniyet kemerleri size özel bir güvenlik için, yükseklik ayarlıdır.

Renault MASTER Kamyonet - Geniş açılı geri görüş aynası

Geniş açılı geri görüş aynası

Şehir içinde ve kavşaklarda çok faydalı olan ve yolcu güneşliğinde yer alan bu kör nokta dikiz aynası, daha güvenli bir sürüşe destek oluyor.

Daha fazla bilgi

Renault MASTER Kamyonet yola çıkmaya hazır

*Gösterilen Renault MASTER Kamyonet modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.